با عسل و خواص آن آشنا شویدمعماری آشپزخانه جزیره ای برای ساختمان مسکونی

sakenin

به گزارش وبلاگ مشاوران املاک برای فضاهای کوچک ساختمان های مسکونی، آپارتمان های مسکونی و در کل املاک مسکونی، یکی از راهکارهای مهم برای بزرگ تر به نظر رسیدن و استفاده بهینه فضای داخلی منزل مسکونی، استفاده از آشپزخانه جزیره ای می باشد.

آشپزخانه جزیره ای می تواند تاثیر زیادی بر کارایی فضای داخلی و دکوراسیون داخلی منزل مسکونی و آپارتمان مسکونی داشته باشد. انواع مختلف سبک معماری برای فضای داخلی ملک مسکونی وجود دارد.

برخی از آشپزخانه ها دارای دو جزیره هستند. یک قسمت برای پذیرایی مهمان ها در فضای داخلی آپارتمان و قسمت دیگر برای شستشو و انجام کارهای منزل.

جزیره ال شکل برای بسیاری از واحدهای مسکونی توصیه می شود. افرادی تمایل به خریداری این واحدهای مسکونی و خرید ملک مسکونی با این سبک معماری را دارند، که می خواند حداکثر استفاده را از فضای داخلی ملک مسکونی داشته باشند و همچنین منظم بودن فضا را از دست ندهند.

کابینت و غذاخوری در داخل واحد مسکونی می تواند در وسط قرار بگیرد و به عنوان پیشخوان آشپزخانه مورد استفاده قرار بگیرد. در این صورت از یک فضای واحد در داخل آپارتمان مسکونی، برای دو منظور مختلف استفاده می شود.

فضای شستشو و غذاخوری می تواند در جزیره مورد استفاده قرار بگیرد. بهتر است برای این سبک فضای داخلی و معماری داخلی، از رنگ های متضاد استفاده شود. هر چه رنگ ها داخلی همخوانی کمتری داشته باشد، جلوه ی بزرگ تری از فضای معماری داخلی را برای واحد مسکونی شاهد خواهیم ود.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)