شهدستان

[vc_row][vc_column width=”1/1″][distance type=”1″][vc_column_text]

عسل طبیعی

به شهدستان خوش آمدید

شما در این سایت علاوه بر خرید عسل طبیعی میتوانید از خواص بی نظیر عسل آگاه شوید و جدیدترین یافته های محققان دنیا در مورد عسل را بخوانید.[/vc_column_text][vc_separator][latestblog title=”آخرین‌های وبلاگ”][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”0″ blox_height=”303″ blox_bg_attachment=”false” blox_cover=”true” blox_repeat=”no-repeat” blox_dark=”false” parallax_speed=”6″ process_count=”3″ video_type=”video/mp4″ video_pattern=”true” blox_bgcolor=”#f4c723″ blox_image=”http://www.shahdestan.ir/wp-content/uploads/back.jpg” process_icon=”icomoon-droplet-4″ process_title=”تست” process_subtitle=”تست کردم”][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

honey-combعَسَل که آن را به فارسی اَنگَبین یا انگُبین یا اَنگُوین گویند، مایعی شیرین و گران‌رو است که زنبورعسل از شهد گل‌ها تولید می‌کند.

عسل به طور کلی یک ترکیب محلول در آب بسیار غلیظ قندی است. مهم‌ترین قندهای عسل فروکتوز، گلوکز و ساکاروز هستند. در مجموع یک کیلوگرم عسل ۳۲۵۰ کالری حرارت و انر‍‍‍‍‍ژی دارد. عسل به لحاظ داشتن برخی مواد تخمیری در تبادلات غذایی و کمک به هضم غذا بالاترین مرتبه را در میان غذاها دارد، از این دسته مواد می‌توان به آمیلاز، اینورتاز، کاتالاز و پراکسیداز اشاره کرد. تعدادی از ویتامین‌های اصلی هم در عسل وجود دارند، اما مقدار آن‌ها قابل توجه نیست. میزان املاح معدنی در انواع مختلف عسل متفاوت است و عسل‌های تیره املاح معدنی بیشتری دارند که مهم ترین آن‌ها کلسیم، پتاسیم، سدیم، منگنز، آهن، مس، فسفر، منیزیم و گوگرد است.

[/vc_column_text][button color=”orange” size=”medium” target=”_blank” url=”http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B9%D8%B3%D9%84″]بیشتر بدانید[/button][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_text_separator title=”چرا عسل را به صورت اینترنتی بخریم ؟؟” title_align=”separator_align_center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][iconbox type=”5″ icon_title=”کیفیت” icon_name=”icomoon-trophy-star” icon_color=”#ffd700″]ما کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه شهدستان را به شما قول می دهیم.[/iconbox][/vc_column][vc_column width=”1/4″][iconbox type=”5″ icon_title=”ارسال سریع” icon_name=”icomoon-alarm” icon_color=”#3498db”]کمتر از 24 ساعت پس از سفارش شما ما آنرا به شرکت پست تحویل خواهیم داد.[/iconbox][/vc_column][vc_column width=”1/4″][iconbox type=”5″ icon_title=”مشاوره” icon_name=”icomoon-phone-4″ icon_color=”#27ae3a”]اگر مقالات سایت شما را در انتخاب نوع عسل یاری نکرده‌اند پس با کارشناس فروش ما تماس بگیرید.[/iconbox][/vc_column][vc_column width=”1/4″][iconbox type=”5″ icon_title=”گارانتی” icon_name=”icomoon-medal-3″ icon_color=”#e74c3c”]در صورتی که کیفیت عسل های ما با آنچه که گفته ایم مطابقت نداشت بدون قید و شرط آنرا برگشت خواهیم داد.[/iconbox][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][line type=”2″][vc_column_text]

همکاری با شهدستان

همکاری با شهدستان

اگر شما هم تولید کننده عسل مرغوب و با کیفیت هستید و میخواهید محصول خود را به عاشقان واقعی عسل در سراسر ایران عرضه کنید پس با ما در تماس باشید.

بیشتر بدانید

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]