درباره ما

اگر با خواص عسل آشنا باشید پس از ضرورت استفاده از عسل در رژیم غذایی خود آگاه هستید ؛ با یکبار مراجعه به یکی از فروشگاه های بزرگ شهر خود از انبوه برندهای‌های تولید کننده عسل شگفت زده خواهید شد؛ اما آیا عسل طبیعی را می تواند در هر فروشگاهی پیدا کرد؟ تولید یک عسل مرغوب کاری است دشوار و هزینه‌بر که بدون شک برای هیچ تولید کننده‌ای صرفه اقتصادی ندارد پس به ناچار باید میزان خلوص عسل را کاهش بدهند تا بتوانند یک شیشه عسل با قیمت رقابتی را به مشتری عرضه کنند.

توضیحات بالا به هیچ وجه به منظور بی ارزش جلوه دادن عسل های موجود در بازار نیست و مسلماً برندهای بزرگ تولدکننده مواد غذایی عسل های با کیفیت را عرضه میکنند.

عسل طبیعی و با کیفیت معمولاً مختص زنبوردارانی است که سالاها در این کار تجربه دارند و با فنون تهیه یک عسل با کیفیت آشنا هستند ؛ در هر نقطه ای از ایران این تولید کنندگان برای اهالی آن منطقه شناخته شده اند و محصول خود را بدون دردسر به فروش میرسانند به همین دلیل شاید شما هیچ وقت نتوانید یک عسل مرغوب از غرب کشور را بچشید چون به صورت عمده وارد بازار کشور نخواهد شد.

شهدستان یک سایت برای خرید اینترنتی عسل است که علاوه بر ارائه مقلات تخصصی در حوزه عسل به شما عزیزان کمک میکند تا بهترین عسل های ایران را به صورت مستقیم و با قیمت منصفانه ای خریداری کنید.

تمامی عسل های موجود در فروشگاه شهدستان قبل از خریداری در آزمایشگاه های معتبر مورد آزمایش قرار میگیرند تا از کیفیت آن اطمینان حاصل شود همچنین شما می توانید عسل خریداری شده خود را به آزمایشگاه های معتبر محل سکونت خود ببرید و مورد آزمایش قرار دهید در صورتی که کیفیت آن با آنچه که گفته شده است تفاوتی داشته باشد می توانید آنرا بدون هیچ عذری از طرف شهدستان، عودت داده و مبلغ پرداخت شده خود را پس بگیرید.